Evil Dope2021-08-29T11:45:54+02:00

Evil Dope

ZNK Productions

O DOUPOVI

Evil Dope se poprvý veřejně prosazuje coby zakládající člen litoměřických Terror Crew, kterou tvoří Mr. Nightmare, Mr. Profit a později se přidává i Haades. V roce 2008 vychází jejich debutové album s názvem Blackrap, kde hostuje i Sodoma Gomora.

V roce 2011 se Terror Crew, nyní pouze již jako duo Haades / Evil Dope, stávají členy labelu ZNK a vydávají kultovní album Za Hranicí Lidskosti, kde hostují např. Psych Ward, či MC Cumblood z Butchers Harem. Terror Crew se však časem rozpadá a Evil Dope se tak vydává na sólovou dráhu a v roce 2014 vydává solo album s názvem Produkt Doby.

V roce 2016 se opět spojit s bývalým kolegou Mr. Nightmarem a vytváří projekt Dead Team, který však po vydaném albu Nebezpečná Aktivita záhy končí kvůli Nightmarově coming outu. V současné době vydává Evil Dope singly a začal se věnovat produkci, jeho beaty bylo možno slyšet na Řezníkových deskách Život a Smrt Alberta Hersche a Straight Outta Sklep.

NOVINKY

Astral One je novým členem labelu ZNK

11 května, 2021|

Astral One ze slovenskýho horrorcore uskupení Alfa Sekta je nejnovějším přírůstkem do ZNK Family! Mohli jste ho slyšet například v tracku Vražda Byla Součástí Plánu na Řezníkově albu Straight Outta Sklep, nebo u DeSada v tracku 6 Shots. Momentálně

PROCHÁZET VŠECHNY NOVINKY

DISKOGRAFIE

Produkt Doby

16 srpna, 2014|

Za Hranicí Lidskosti

16 srpna, 2011|

Blackrap

18 srpna, 2008|

KLIPY

KONCERTY A EVENTY

KOUPIT MERCH
Přejít nahoru