Hry2023-09-18T12:55:05+02:00

Hry

ZNK Productions

Život Není Krásný: Poslední Exekuce

Rok vydání: TBA

Hlavním hrdinou je exekutor, alkoholik Vladimír Brehowski, kterého čeká poslední den v práci před odchodem do důchodu. A vy, jako hráči, budete vymáhat peníze na sociálně slabých, zadlužených či podvedených jedincích – samozřejmě tím nejhrubějším způsobem!

LINK PŘIPRAVUJEME

Život Není Krásný 8

Rok vydání: Nedokončeno

Nedodělaný projekt ZNK 8 se točí kolem drog – jejich pěstování, vaření a prodávání. Na výběr je ze 3 povolání, který potom určí budoucí styl hry. Na rozdíl od všech předchozích dílů se hra měla odehrávat během celého roku, kdy si měl hráč podmanit drogový trh. Od pojektu bylo upuštěno a vyšla pouze demoverze, která uzavřela původní herní sérii.

LINK PŘIPRAVUJEME

Život Není Krásný 7

Rok vydání: 2007

Hra začíná tim, že se hlavní hrdina probudí s pérem v ruce nad zohavenou mrtvolou ukrajinský štětky a vůbec nic si nepamatuje. Po příjezdu zásahovky je zatknut a posléze odsouzen na 14 let. Cílem je dostat se z vězení a zjistit co se ve skutečnosti stalo. Je nutný najít kámoše ostatníma vězněma, který sou ochotný pomoct s útěkem a taky se vypořádat s vězeňskejma buzíkama a brutálníma dozorcema…

LINK PŘIPRAVUJEME

Život Není Krásný 666

Rok vydání: 2005

Hlavní hrdina Jarda Klečař a jeho brácha sou štamgasti z místí putyky – U Zlatého mloka. Jednoho pátečního večera vymyslí hl. hrdina po nesčetnym množství piv a panáků bizarní sázku. Buď během 6-ti dnů zabije 6 lidí a brácha mu koupí flašku rumu, nebo mu bude uříznuta levá noha. Druhej den se Jarda probouzí a jediný na co může myslet je touha vraždit a jméno dnešní oběti… Od předchozích dílů přibyly animace a hra je rozdělená na 6 kapitol.

LINK PŘIPRAVUJEME

Život Není Krásný 5

Rok vydání: 2004

Příběh tohoto dílu začíná tím, že za policejním vyšetřovatelem Petrem Oldou přijde jeho kolega Venca a sdělí mu že byl opět otevřen případ těch mordů z minulýho roku. Úkolem hl. hrdiny je tedy vyřešit případ vražd, které v roce 1996 spáchal hlavní hrdina dílu ZNK2. Avšak během vyšetřování objeví, že oběti měli spojitost s drogovým obchodem a děj se obrátí. Hra opustila od RPG prvků a přidal se kompletní dabing všech postav.

LINK PŘIPRAVUJEME

Život Není Krásný 4

Rok vydání: 2003

Banda místních flákačů (včetně hlavního hrdiny) je jednou brutálně napadena členy nově přistěhovanýho gangu – pankáč Olda je dokonce šeredně pobodán. Hl. hrdina se rozhodne s tim něco udělat a ukázat těm zmrdům zač je toho loket. Je potřeba sehnat prachy na zbraně a taky se zdokonalit v boji. Tenhle poprvý přináší do série ZNK RPG prvky, díky kterejm si ho někteří zamilovali a někteří odsoudili.

LINK PŘIPRAVUJEME

Život Není Krásný 3

Rok vydání: 2003

Hl. hrdina a jeho kámoš se dozvěděj o tajnym předání uloupenejch diamantů. Podaří se jim je ukrást, ale při převozu do Německa kámoše zastřelej – ale nikdo neví o tom, že pašoval diamanty v břiše. Úkol je jasnej – dostat se do nemocnice a získat diamanty z kámošovýho bachoru.

LINK PŘIPRAVUJEME

Život Není Krásný 2

Rok vydání: 2002

V intru se dozvíte, že ste se právě vrátili z protidrogovýho léčení. Pracujete v místní fabrice, všechno jde dobře až do chvíle kdy k vám do bytu vrazej vymahači dluhů. Uříznutý ušní boltec a pohrození zabitím je dostatečnej důvod do druhého dne sehnat 350.000 – i za cenu násilí. Hl. hrdina je nucen zabít svého spolupracovníka a vykrást místní trafiku, aby splatil onu částku.

LINK PŘIPRAVUJEME

Život Není Krásný 1

Rok vydání: 2002

Hra začíná intrem, který vás uvede do děje. Po 15-ti letech ste byli propuštěný z práce. Váš šéf vám ještě ke všemu přebral holku, to už byla poslední kapka. V týhle chvíli se hlavní hrdina rozhodne zmasakrovat šéfa (i bejvalou holku, která s nim teď bydlí ve vile) a při tý příležitosti ho i okrást. A zde přijdou na řadu první problémy – sehnat zbraň, nádobíčko, dostat se do vily a bez vzbuzení pozornosti usmrtit toho šmejda.

LINK PŘIPRAVUJEME

KONCERTY A EVENTY

KOUPIT MERCH
Přejít nahoru